V maju mesecu se je ekipa ženskega nogometa DU-14 odpravila na turnir v Domžale, ki ga je organiziral ŽNK Črni Graben. Na turnirju je sodelovalo 6 ekip: ŽNK Črni Graben, ŽNK Jevnic, ŽNK Vrhnika, ŽNK Moravče, ŽNK Krim in ŽNK Ilirska Bistrica. Prvo tekmo so punce odigrale proti Krimu in ga premagale z rezultatom 2:1 (strelke: Maja Udovič in Sanela Balič). Drugo tekmo so proti Jevnici izgubile, a se kljub temu uvrstile v polfinale, kjer so se pomerile z ekipo Vrhnike. Po zelo dobri in napeti tekmi je finalista odločilo streljanje kazenskih strelov. Za finale je bilo potrebno izvesti 12 kazenskih strelov. Bistričanke so bile bolj zbrane in prišle zasluženo v finale. Odločilni zadetek iz kazenskega strela je dosegla Nina Žolger. V finalu so se dekleta pomerila z Jevnico. V odlični tekmi, kjer so bile priložnosti za zadetek na obeh straneh, so bile bolj spretne igralke Jevnice in zasluženo zmagale z rezultatom 2:0. Ekipa Iirske Bistrice je nastopala v postavi: Deja Dekleva, Petra Stopar, Metka Janežič, Sanela Balič, Meta Božič, Nina Žolger, Nastja Slanič, Sandra Nikolič, Tamara Samsa, Angie Logar, Tjaša Vičič, Maja Udovič, Sara Džajič. Puncam gre iskrena pohvala za lep uspeh ki so ga dosegle s trdim delom na treningih pod vodstvom trenerja Željka Kuridže.
942480_434001893361740_142713987_n

dsc00188

dsc00196