Jesenski del tekmovanj U11 (Kras) v organizaciji Medobčinske nogometne zveze – Koper je potekal uspešno.

Lanska ekipa, ki jo sestavljajo: Gaber Gombač, Luka Ljubič, Baša Jan, Belmin Alibabić, Sašo Brozina, Nik Žafrin, Nejc Kreševič, Vid Škrlj, Rok Rutar, Rok Šircelj, Miha Čekada, Sara Ljubič je s septembrom dobila tri nove člane: Luka Ferlež, Aljaž Vičič in Kristjan Lah.

1

V mesecu novembru so se jim pridružili še Kristjan Kablar, Harum Kurtović, Nik Samsa in Martin Rutar.

Na koncu sezone ekipa U11 šteje 21 igralcev, ki jih trenirata Željko Kuridža in pomočnik Marko Marinac.

V jesenskem delu so odigrali 9 tekem in dosegli 2 zmagi, 3 remije in 4 poraze. Igrali so 5 tekem doma, ob petkih na stadionu v Trnovem ter 4 tekme v gosteh (Sežana, Cerknica, Komen in Ankaran). Strelci golov so bili Luka Ljubič, Gaber Gombač, Nik Žafrin, Belmin Alibabić in Vid Škrlj.

3

Začetek je obetaven, saj se je ekipi letos pridružilo 7 novih članov, ki komaj osvajajo prvine nogometa. Čez zimo bodo imeli treninge v telovadnici dvakrat tedensko.

Želimo jim aktiven trening čez zimo in še uspešnejši spomladanski del!