Tudi v sezoni 2016/17 bo odigrano prvenstvo v ŽNL LEPOTA IN ZDRAVJE v organizaciji NK Il. Bistrica-Košana. Letos se nam je pridružila ekipa ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE. Vsem ekipam in dekletom želimo srečno in uspešno sezono!

Ligaški del sezone 2016/17 je za ekipe bolj ali manj uspešno zaključen. Prvakinje so postale novinke v ligi ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE od koder prihaja tudi najboljša vratarka lige JAGARINEC KATARINA, ki je prejela le 5 golov. Naziv najboljše strelke je ubranila PALISKA TINA, igralka NK ILIRSKA BISTRICA-KOŠANA, ki je mrežo nasprotnic zatresla 14×. Za najboljšo igralko je bila v tej sezoni izbrana ŽUČKO LUCIJA, igralka NK TERMIT MORAVČE.

Vsem prejemnicam priznanj, ekipam, igralkam in vsem, ki so kakorkoli sodelovali v ligi “LEPOTA IN  ZDRAVJE” čestitamo!

LESTVICA

TE Z R P GR TO
1. ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE 12 8 3 1 33:5 27
2. NK ILIRSKA BISTRICA-KOŠANA 12 8 3 1 34:7 27
3. NK LOČAN ŠKOFJA LOKA 12 5 2 5 13:16 17
4. ŽNK VIR 12 4 3 5 14:20 15
5. FC BORKE 12 4 1 7 11:16 13
6. NK AJDOVŠČINA 12 3 2 7 14:24 11
7. NK TERMIT MORAVČE 12 2 2 8 7:38 8

STRELKE:

  1. PALISKA TINA: 14
  2. BOH MONIKA: 8
  3. JEREB MANCA: 7
  4. KLEMENC LARA: 6
  5. KASTELIC TINA: 5
  6. BRATOVIČ NIKA: 4
  7. DJAK LARISA: 4
  8. GERJOL POLONA: 4
  9. URŠIČ ANA: 4
  10. WINKLER ANDREJA: 4
  11. CERAR EVA: 3
  12. KASTELEC MIRJAM: 3
  13. PROŠEK MARIKA: 3
  14. AVDOVIĆ BELMA: 2
  15. BERGANT MONIKA: 2
  16. GADNIK KATARINA: 2
  17. GRANDOVEC MARUŠA: 2
  18. JANEŽIČ METKA: 2
  19. KOROŠEC ANITA: 2
  20. KUNAVER PETRA: 2
  21. MENCINGER BLAŽKA: 2
  22. MILOVIČ ANA: 2
  23. PAVLIČ BARBARA: 2
  24. ŠARLAH KAJA: 2
  25. ULBIN KARMEN: 2
  26. VIDMAR SARA: 2
  27. ALIĆ GLORIA: 1
  28. ANDREJKA NINA: 1
  29. BOLČINA NINA: 1
  30. BRATINA KAJA: 1
  31. BUCIK ANA: 1
  32. BUNJEVAC KATARINA: 1
  33. CELIN MARTINA: 1
  34. DOLGAN KLAVDIJA: 1
  35. FERJANČIČ TEA: 1
  36. JAGARINEC KATARINA: 1
  37. KELENBERGER TINA: 1
  38. KNIFIC LAURA: 1
  39. KOMPARA META: 1
  40. KRAPEŽ TINA: 1
  41. KUKOVEC KATJA: 1
  42. LIKOVIČ ANA: 1
  43. PEZDIRC KATJA: 1
  44. POGOREVC PETRA: 1
  45. STARIN SARA: 1
  46. STOPAR PETRA: 1
  47. ŠOPER TINA: 1
  48. TOMAŽIČ ANA: 1
  49. VARGA MATEJA: 1

 KARTONI

      RUMEN:

          STARIN SARA: I,

      RDEČ:

 

Ligaški del tekmovanja RAZPORED / REZULTATI

1. krog 18.9.2016

ŽNK VIR : NK IL. BISTRICA-KOŠANA 1:1 (Starin Sara; Kastelic Tina)

NK LOČAN ŠKOFJA LOKA: ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE 0:1 (Prošek Marika)

NK TERMIT MORAVČE : FC BORKE GROSUPLJE 1:0 (Korošec Anita)

NK AJDOVŠČINA prosti

2. krog 25.9.2016

FC BORKE : NK LOČAN 0:1 (Alić Gloria)

ŽNK CCC RADOMLJE : ŽNK VIR 1:0 (Cerar Eva)

NK IL. BISTRICA-KOŠANA : NK AJDOVŠČINA 1:0 (Paliska Tina)

NK TERMIT prosti

3. krog 2.10.2016

NK AJDOVŠČINA : ŽNK CCC RADOMLJE 1:6 (Bratina Kaja; Jereb M. 2×, Gadnik K. 2×, Gerjol P., Pavlič B.)

ŽNK VIR : FC BORKE 1:1 (Klemenc Lara; Boh Monika)

NK LOČAN : NK TERMIT 2:0 (Bergant Monika 2)

NK IL. BISTRICA-KOŠANA prosti

4. krog 16.10.2016

NK TERMIT : ŽNK VIR 1:2 (Mencinger Blažka; Grandovec Maruša; Klemenc Lara)

FC BORKE : NK AJDOVŠČINA 1:0 (Boh Monika)

ŽNK CCC RADOMLJE : NK IL. BISTRICA-KOŠANA 1:0 (Jereb Manca)

NK LOČAN prosti

5. krog 23.10.2016

NK IL. BISTRICA-KOŠANA : FC BORKE 1:0 (Janežič Metka)

NK AJDOVŠČINA : NK TERMIT 1:2 (Uršič Ana; Mencinger Blažka, Kunaver Petra)

ŽNK VIR : NK LOČAN 3:1 (Klemenc Lara 3×; Avdović Belma)

ŽNK CCC RADOMLJE prosti

6. krog 30.10.2016

NK LOČAN : NK AJDOVŠČINA 1:1 (Knific Laura; Winkler Andreja)

NK TERMIT : NK IL. BISTRICA-KOŠANA 1:2 (Andrejka Nina; Paliska Tina, Stopar Petra)

FC BORKE : ŽNK CCC RADOMLJE 1:0 (Boh Monika)

ŽNK VIR prosti

7. krog 6.11.2016

ŽNK CCC RADOMLJE : NK TERMIT 1:1 (Vidmar Sara; Korošec Anita)

NK IL. BISTRICA-KOŠANA : NK LOČAN 3:0 (Celin Martina, Paliska Tina, Bratovič Nika)

NK AJDOVŠČINA : ŽNK VIR 3:0 bb

FC BORKE prosti

8. krog 2.4.2017

NK IL. BISTRICA-KOŠANA : ŽNK VIR 2:0 (Kastelic Tina, Janežič Metka)

ŽNK CCC RADOMLJE : NK LOČAN 0:0

FC BORKE : NK TERMIT 3:0 (Kukovec Katja, Pezdirc Katja, Boh Monika)

NK AJDOVŠČINA prosti

9. krog 9.4.2017

NK LOČAN : FC BORKE 1:0 (Avdović Belma)

ŽNK VIR : ŽNK CCC RADOMLJE 1:5 (Klemenc L.; Cerar E.; Jereb M. 2x, Bunjevac K., Šarlah K.)

NK AJDOVŠČINA : NK IL. BISTRICA-KOŠANA 1:1 (Bucik Ana; Paliska Tina)

NK TERMIT prosti

10. krog 23.4.2017

ŽNK CCC RADOMLJE : NK AJDOVŠČINA 5:0 (Milovič A., Cerar E., Jagarinec K., Prošek M., Varga M.)

FC BORKE : ŽNK VIR 2:0 (Boh Monika 2×)

NK TERMIT : NK LOČAN 0:3 (Kastelec Mirjam 3×)

NK IL. BISTRICA-KOŠANA prosti

11. krog 30.4.2017

ŽNK VIR : NK TERMIT 1:1 (Grandovec Maruša; Kunaver Petra)

NK AJDOVŠČINA : FC BORKE 2:0 (Uršič Ana 2×)

NK IL. BISTRICA-KOŠANA : NK CCC RADOMLJE 0:0

NK LOČAN prosti

12. krog 7.5.2017

FC BORKE : NK IL. BISTRICA-KOŠANA 2:5 (Boh Monika 2×; Kastelic Tina, Paliska Tina 4×)

NK TERMIT : NK AJDOVŠČINA 0:3 (Kompara Meta, Ferjančič Tea, Uršič Ana)

NK LOČAN : ŽNK VIR 0:1 (Šoper Tina)

ŽNK CCC RADOMLJE prosti

13. krog 14.5.2017

NK AJDOVŠČINA : NK LOČAN 0:3 bb

NK IL. BISTRICA-KOŠANA : NK TERMIT 11:0 (Kastelic T., Pogorevc P., Dolgan K., Tomažič A., Djak L. 2×, Paliska T. 5×)

ŽNK CCC RADOMLJE : FC BORKE 4:1 (Pavlič Barbara, Milovič Ana, Jereb Manca, Prošek Marika; Likovič Ana)

ŽNK VIR prosti

14. krog 10.6.2017 – Grosuplje

NK TERMIT : ŽNK CCC RADOMLJE 0:9 (Jereb M., Vidmar S., Kelenberger T., Šarlah K., Ulbin K. 2×, Gerjol P. 3×)

NK LOČAN : NK IL. BISTRICA-KOŠANA 1:7 (?; Kastelic Tina, Paliska Tina, Djak Larisa 2×, Bratovič Nika 3×)

ŽNK VIR : NK AJDOVŠČINA 1:5 (?; Bolčina Nina, Krapež Tina, Winkler Andreja 3×)

FC BORKE prosti

LIGA LEPOTA IN ZDRAVJE – pokalno tekmovanje

1. krog 9.10.2016

1.  IL. BISTRICA-KOŠANA : NK AJDOVŠČINA  0:1 (Bratina Kaja)

2.  NK TERMIT : ŽNK VIR  0:0 / 0:0 / 1:0 – po 9-m (Rožič Lucija)

3.  ŽNK CCC RADOMLJE : FC BORKE  0:1 (Bedenčič Al Nawas Asja)

4.  NK LOČAN prosti

2. krog 16.4.2017

5.         NK AJDOVŠČINA : NK TERMIT

6.         FC BORKE : NK LOČAN

FINALE 28.5.2017

7.         5 : 6